Mëngjesi i përfshirë në çmim

Shijoni mëngjesin tonë në shuplakë çdo mëngjes nga ora 7 deri në 10 të mëngjesit! Flora me kënaqësi do t’ju shërbejë një mëngjes të shijshëm ku tradita italiane shoqërohet me një shuplakë të ëmbël dhe të shijshme që do të kënaqë edhe personat me nevoja të veçanta si intoleranca ushqimore dhe sëmundja celiac. Për ne kapuçino dhe briosh janë të shenjta, dhe kjo është arsyeja pse ato shërbehen tamam si në bar, duke përdorur përzierjen më të mirë të kafesë, qumështit të freskët dhe aparatit për ekspres. Ne disponojmë gjithashtu qumësht të freskët pjesërisht të skremuar, qumësht të skremuar UHT dhe qumësht pa laktozë. Nëse jeni intolerant ndaj qumështit, ose jeni vegjetarian ose vegan, do të jeni në gjendje të vlerësoni pijet me bazë sojë, orizin dhe tërshërën, si dhe një përzgjedhje të gjerë çajrash dhe çajrash bimorë. Ju do të mund të shijoni bukë të thekur të ëmbël me përzgjedhjen tonë të reçelrave, mjaltit dhe lyerjes së mrekullueshme të lajthisë, e cila vlerësohet veçanërisht nga klientët tanë më të rinj. Për të kompletuar bufenë e ëmbëlsirave, një përzgjedhje e gjerë jogurtesh të përzier, të plotë dhe me pak yndyrë, biskota të përziera, reçel, gianduia dhe ëmbëlsira krem ​​limoni, si dhe tre lloje të ndryshme drithërash. Nëse ju pëlqen një mëngjes i shijshëm, ne kemi në dispozicion një përzgjedhje të ftohjeve të përziera, duke përfshirë proshutë të gatuar, mortadella, gjelin e pjekur, djathë të prerë në feta dhe të përhapur. Vezët e ziera plotësojnë bufenë e shijshme. Së fundi, një përzgjedhje e produkteve pa gluten është në dispozicion për ata që e kërkojnë atë.
Mëngjesi është FALAS dhe përfshihet në çmimin e dhomës, për ata që rezervojnë drejtpërdrejt përmes telefonit, emailit ose online vetëm në këtë faqe.